«

Čvc 10

HOKEJOVÝ SVÁTEK V IM ARENĚ

Dnes muflonská IM ARENA přivítala slavný prvoligový tým HC Čápovy Dívky VSETÍN. Na tento zápas se těšili všichni fanoušci, kteří beznadějně vyprodali arénu. Čekala se velká show z pohledu VSETÍNA. Sami hráči se těšením ani moc nevyspali. Brankář Vencel Batsányi sám dokonce řekl, že dnes konečně uvidíme jak se dávají světové góly. Tým byl kompletně připraven kromě zraněného Luis Krompa a tak už konečně mohli přivítat HC Čápovy Dívky VSETÍN. Zápas začal, první třetina z pohledu Vsetína byla střelecky válečná, ale neúspěšná. V kabině si po první třetině Mufloni hecli. ”Vlítnem na ně a zkusíme je ze začátku překvapit. Nemáme co ztratit!” Vykřikoval Vladislav Milić. Ve druhé třetině bylo vidět, že touha po vítězství z pohledů Muflonů je větší než u Vsetína. Sen se stal skutečností a Mufloni opravdu dali gól. Vladislav Milić po výborné přihrávce Horymíra Šimčíka skóruje. Celá aréna expanduje. Takovou radost tu žádní fanoušci ještě v životě neměli. Bohužel na radost skončil čas a tak  kluci museli znovu vzít hojky a jít hrát. Mufloni pořád s úsměvem na tváři. Nedokázali se koncentrovat na hru, jakoby pořád slavili. Po 28 vteřinách toho HC Čápovy Dívky VSETÍN využili a skórovali, stav se změnil na 1:1. Po neuvěřitelné radosti velké zklamání. Hráči ale moc dlouho nesmutnili a byli opět připraveni pokračovat v zápase. Byla vidět bojovnost a připravenost muflonského brankáře. Bohužel po nádherných zákrocích dostal po střelbě od modré čáry druhý gól – 1:2. Ve druhé třetině se už nic nestalo a tak začala třetí. Přinesla už jen jeden gól od Vsetína na 1:3, kterým uzavřel konečný výsledek. Alexis Alfarè po zápase řekl: ”Pro nás je to vítězství, podívejte se na nás, my jsme amatéři. My máme místo zlatého platu oproti nim skoro nic. Musím dneska pochválit fanoušky, byli úžasní. Byla to dneska ohromná zkušenost a doufám, že nám to pomůže jak v lize tak i v RC.”